REPORTÁŽ Z DIVADELNÍ VÝZVY

Tohle je první článek svého druhu a těším se, že jich napíšu tenhle rok ještě alespoň jedenáct, protože právě tolik výzev máme ještě naplánovaných 🙂 Každý měsíc jedna výzva. Tenhle článek je ale výjimečný. Bude o první výzvě ve skupině Rozvíjíme talent dětí

 

Do Divadelní výzvy s naší domácí lektorkou, zkušenou herečkou i pedagožkou Veronikou Senciovou se přihlásilo 21 rodičů se svými dětmi. 21 statečných. Moc si toho vážíme, protože víme, že je to první výzva a hodně rodičů vyčkává, co od našeho výzvování čekat. 

 

V kostce shrnu:

  • pět dní
  • pět e-mailů se zadáním, radami, tipy a komentáři od zkušeného lektora
  • pět dní podpory a pomoci ve skupině
  • bonus pro všechny, kdo dokončí
  • fůra zábavy a kreativity
  • zážitky, které nečekáte
  • nadšení dětí, které vás dostane

 

A zpátky k reportáži 😀 18 rodin se aktivně zapojuje ve skupině od samého začátku. A když píšu, že aktivně, tak nám v týmu OH normálně spadla brada už první den 😀 Protože 100 sledujících a 205 komentářů, to jsme čekali méně, než Karel Gott prvního Slavíka.

Máme tam divadelní ánsábly o dvou hercích, ale i početné skupiny aspirující na pronájem Národního divadla 😀 A další nám dokonce posílají i videovzkazy 🙂 (Fotka je náhled, ale ve skupině video najdete u příspěvku s označením Den 1.)

Nebudu prozrazovat průběh výzvy, ale ukážu vám pár fotek ze skupiny, protože obrázek vydá za tisíc slov. Ukážu vám akční herce i krásné plakáty zvoucí na představení, pojďte se podívat.

Ukázky kostýmů za kluky, holčičky i dospěláky:

Někteří již odtajnili i scénu:

Plakáty zvoucí na představení:

Všiměte si drobného písma na dolním okraji se jmény sponzorů 🙂

Tady ani ne tříletý herec v hlavní roli, Filípek, ztvárnil Binga i Dory, není potřeba upozorňovat, kde najdete dlouhé zaječí uči a kde malé rybí ploutvičky 🙂

Spidermani zdarma, EU financování a dokonalá malba celého vesmíru, smekáme a obdivujeme.

Rodina Čápových nemá nic společného s politickým vedením země, ale kostýmy má jako ze žurnálu!

Herecká company s nejzajímavějším jménem se chystá na Táborový ostrov 🙂

A profi práce celého týmu na závěr. Děkujeme!

Mimochodem někteří dneska plakáty na zítřejší premiéry nešetřili a najdete je od náměsí až po… no prostě nic neponechat náhodě a zasáhnout potenciálního diváka tam, kde zrovna sedí 😀 

A nakonec prozradím, že zítra nás čeká velké finále a ve večerním live vysílání ukážeme bonus pro statečné, kteří výzvu dokončí! 

Moc se těšíme a všem malým i velkým účastníkům moc děkujeme za výdrž a neskutečné nápady! 

 

Za tým OH Eli